Zabiegi na Brzuch

Ze względu na obszar na którym pracujemy, używana jest największa głowica jaka jest na wyposażeniu urządzenia Thuzzle : TETRA – głowica czterofalowa.


W trakcie jednego zabiegu pracujemy trzma programami na wszystkich warstwach skóry:
1) Głęboka lipoliza : działamy usieciowioną falą magnetyczną poprzez podgrzewanie na tkankę tłuszczową, która rozpada się i wchłania do organizmu, po czym zostaje wydalona.

2) Vaskularyzacja i lipoliza : podwójny program w którym działamy na tkankę tłuszczową oraz skórę, poprawiając jej ukrwienie oraz przywracając jej elastyczność.

3) Neokolageneza – programem tym odbudowujemy kolagen w skórze. Od momentu zabiegu proces ten trwa jeszcze ok. 10 dni, co zostało potwierdzone przez badanie ultrasonograficzne o wysokiej częstotliwości.


Zazwyczaj pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a z każdym kolejnym się pogłębiają . Jednakże do uzyskania pełnego, długofalowego efektu potrzebne są minimum 3 zabiegi. Ich ilość do osiągnięcia pełnej satysfakcji zależy od wielu czynników – stanu i potrzeb skóry, oczekiwanego efektu itp.

Do zabiegu nie trzeba się w szczególny sposób przygotowywać. Zabieg trwa ok. 30-40 minut i jest bezbolesny. Zaleca się po zabiegu picie herbat wspomagających pracę wątroby , dużych ilości wody , dietę lekkostrawną oraz stymulację mięśni poprzez ćwiczenia, by wspomóc wchłanianie się tkanki tłuszczowej.

Sprawdź cenę promocyjną w cenniku !!!

Dzięki wyjątkowej, opatentowanej technologii, THUZZLE optymalizuje jednoczesną, kontrolowaną elektromagnetyczną multi-energię dla diatermy,
dostosowując się do obszaru ciała i wymaganego leczenia. Thuzzle jest tym samym jedynym urządzeniem, będącym w stanie wygenerować fale w całym spektrum częstotliwości średnich w tym samym czasie, zapewniając równomierną dystrybucję energii wokół całego leczonego obszaru.
BEZPIECZNE I EFEKTYWNE ZABIEGI, REZULTATY WIDOCZNE JUŻ PO PIERWSZEJ SESJI