fbpx

Zabiegi na „boczki”

Zabiegi na „boczki”

Zabiegi na Boczki

Ze względu na obszar na którym pracujemy, używana jest największa głowica jaka jest na wyposażeniu urządzenia Thuzzle : TETRA – głowica czterofalowa.


W trakcie jednego zabiegu pracujemy trzma programami na wszystkich warstwach skóry:
1) Głęboka lipoliza : działamy usieciowioną falą magnetyczną poprzez podgrzewanie na tkankę tłuszczową, która rozpada się i wchłania do organizmu, po czym zostaje wydalona.

2) Vaskularyzacja i lipoliza : podwójny program w którym działamy na tkankę tłuszczową oraz skórę, poprawiając jej ukrwienie oraz przywracając jej elastyczność.

3) Neokolageneza – programem tym odbudowujemy kolagen w skórze, oraz sprawiamy że skóra jest dotleniona i intensywnie zregenerowana. Zmarszczki zostają wygładzone . Od momentu zabiegu proces ten trwa jeszcze ok. 10 dni, co zostało potwierdzone przez badanie ultrasonograficzne o wysokiej częstotliwości.


Zazwyczaj pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a z każdym kolejnym się pogłębiają . Jednakże do uzyskania pełnego, długofalowego efektu potrzebne są minimum 4 zabiegi. Ich ilość do osiągnięcia pełnej satysfakcji zależy od wielu czynników – stanu i potrzeb skóry, oczekiwanego efektu itp.

Do zabiegu nie trzeba się w szczególny sposób przygotowywać. Zabieg trwa ok. 30 minut i jest bezbolesny. Zaleca się po zabiegu picie herbat wspomagających pracę wątroby , dużych ilości wody, dietę lekkostrawną oraz stymulację mięśni poprzez ćwiczenia, by wspomóc wchłanianie się tkanki tłuszczowej.

Sprawdź cenę promocyjną w cenniku !!!

Dzięki wyjątkowej, opatentowanej technologii, THUZZLE optymalizuje jednoczesną, kontrolowaną elektromagnetyczną multi-energię dla diatermy,
dostosowując się do obszaru ciała i wymaganego leczenia. Thuzzle jest tym samym jedynym urządzeniem, będącym w stanie wygenerować fale w całym spektrum częstotliwości średnich w tym samym czasie, zapewniając równomierną dystrybucję energii wokół całego leczonego obszaru.
BEZPIECZNE I EFEKTYWNE ZABIEGI, REZULTATY WIDOCZNE JUŻ PO PIERWSZEJ SESJI

Przeczytaj więcej o urządzeniu THUZZLE

Boczki i brzuszek

Boczki, czyli fałdki tłuszczu zlokalizowane w bocznych częściach talii, to problem wielu osób. Ich przyczyną jest przede wszystkim nieodpowiednia dieta – zbyt kaloryczna, zawierająca za dużo nasyconych kwasów tłuszczowych i węglowodanów. Nie bez znaczenia jest także alkohol,który pobudza apetyt na tłuste i słone przekąski, co potęguje problem. Organizm spala energię pochodzącą jedynie z napojów wysokoprocentowych, a ta dostarczana wraz z pożywieniem przekształcana jest w tkankę tłuszczową. Wypicie 0,5 l piwa hamuje spalanie tłuszczu na co najmniej 1 godzinę.

Większość z nas ma w tych rejonach najwięcej komórek tłuszczowych, co czyni to miejsce najlepszym punktem w naszym ciele do magazynowania nadmiaru trójglicerydów, co jest formą przechowywania tłuszczu.

Niektórzy z nas ze względu na wiek, czy predyspozycje genetyczne, mogą mieć trochę więcej tłuszczu w tych obszarach, co dodatkowo utrudnia jego spalenie.

Odkładanie się tłuszczu w tym miejscu może oznaczać zachwianie równowagi hormonalnej związanej z wysokim poziomem insuliny i zaburzenia równowagi cukru we krwi. Jest to o tyle niebezpieczne, bo również prowadzi do rozwoju cukrzycy typu 2.

I właśnie z takimi problemami  doskonale radzi sobie nasze wyjątkowe urządzenie THUZZLE,

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje do naszego gabinetu po uprzednim wcześniejszym telefoniczny uzgodnieniu terminu.

Facebook
Facebook