fbpx

Zabieg – zmarszczki wokół ust

Zabieg – zmarszczki wokół ust

Zabiegi – Zmarszczki wokół ust

Do zabiegu używamy zazwyczaj 2 głowic urządzenia Thuzzle – głowicy bifalowej oraz głowicy monopolarnej .
W trakcie jednego zabiegu pracujemy dwoma programami na wszystkich warstwach skóry

1. Vascularyzacja i lipoliza – programem tym działamy na tkankę tłuszczową oraz skórę poprawiając jej jędrność , napięcie, elastyczność oraz koloryt skóry.

2 . Neokolageneza – programem tym odbudowujemy kolagen w skórze, oraz sprawiamy że skóra jest dotleniona i intensywnie zregenerowana. Zmarszczki zostają wygładzone .
Zazwyczaj pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a z każdym kolejnym się pogłębiają . Jednakże do uzyskania pełnego, długofalowego efektu potrzebne są minimum 4 zabiegi. Ich ilość do osiągnięcia pełnej satysfakcji zależy od wielu czynników – stanu i potrzeb skóry, oczekiwanego efektu itp.
Do zabiegu nie trzeba się w szczególny sposób przygotowywać. Zabieg trwa ok. 20-30 minut i jest bezbolesny. W czasie zabiegu odczuwa się przyjemne ciepło. Skóra bezpośrednio po zabiegu jest delikatnie zaczerwieniona, co ustępuje po kilku godzinach.

Sprawdź cenę promocyjną w cenniku !!!

Dzięki wyjątkowej, opatentowanej technologii, THUZZLE optymalizuje jednoczesną, kontrolowaną elektromagnetyczną multi-energię dla diatermy,
dostosowując się do obszaru ciała i wymaganego leczenia.

Thuzzle jest tym samym jedynym urządzeniem, będącym w stanie wygenerować fale w całym spektrum częstotliwości średnich w tym samym czasie, zapewniając równomierną dystrybucję energii wokół całego leczonego obszaru.

BEZPIECZNE I EFEKTYWNE ZABIEGI, REZULTATY WIDOCZNE JUŻ PO PIERWSZEJ SESJI

 Przeczytaj więcej o urządzeniu THUZZLE

Zmarszczki palacza, zmarszczki wokół ust.

Zmarszczki palacza to rodzaj pionowych zmarszczek powstających w okolicy ust.
Ich nazwa może być jednak myląca, bowiem aby się pojawiły wcale nie trzeba być palaczem.
Powstawaniu zmarszczek w okolicy ust sprzyjają ruchy mimiczne utrwalające bruzdy i genetyka wpływająca na starzenie się skóry. Mięsień okrężny ust „zagniata” skórę podczas artykulacji dźwięków, podczas jedzenia, picia, całowania, żucia gumy picia przez słomkę cmokania.

Prowadzenie niezdrowego trybu życia i stosowanie używek wpływa niekorzystnie na stan skóry i w takim przypadku zmarszczki palacza pojawiają się nawet przed trzydziestką.
W przypadku palenia tytoniu, który szkodzi naszej skórze w widoczny sposób, a jednym z widocznych symptomów są zmarszczki palacza, ograniczany jest dopływ tlenu przez co wzmagany jest proces starzenia. Skóra matowieje, przybiera szarawy odcień i jest pozbawiona blasku. Jest wówczas idealnym tłem do uwidaczniania się głębokich bruzd. Do tych bardziej wyraźnych zaliczyć można zmarszczki palacza czyli zmarszczki wokół ust. Ruchy mięśni twarzy podczas tzw. „zaciągania się” i tworzenia „dzióbka”, uaktywniają pionowe załamanie zazwyczaj nad górną wargą.

Warto wiedzieć, że ten rodzaj zmarszczek na twarzy mocno postarza, dlatego wiele osób
walczy z nimi za pomocą najskuteczniejszych zabiegów.

I w tym zakresie doskonale radzi sobie nasze urządzenie Thuzzle.

Zapraszamy

Facebook
Facebook