fbpx

Zabieg – Owal twarzy

Zabieg – Owal twarzy

Zabiegi – Owal twarzy

Do zabiegu używamy zazwyczaj 2 głowic urządzenia Thuzzle – głowicy trifalowej oraz głowicy monopolarnej .

W trakcie jednego zabiegu pracujemy trzema programami na wszystkich warstwach skóry
1) Głęboka lipoliza : działamy usieciowioną falą magnetyczną poprzez podgrzewanie na tkankę tłuszczową, która rozpada się i wchłania do organizmu, po czym zostaje wydalona.
2) Vaskularyzacja i lipoliza : podwójny program w którym działamy na tkankę tłuszczową oraz skórę, poprawiając jej ukrwienie oraz przywracając jej elastyczność.
3) Neokolageneza – programem tym odbudowujemy kolagen w skórze oraz sprawiamy ,że skóra jest dotleniona i intensywnie zregenerowana. Zmarszczki zostają wygładzone .

Zazwyczaj pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a z każdym kolejnym się pogłębiają . Jednakże do uzyskania pełnego, długofalowego efektu potrzebne są minimum 4 zabiegi. Ich ilość do osiągnięcia pełnej satysfakcji zależy od wielu czynników – stanu i potrzeb skóry, oczekiwanego efektu itp.
Do zabiegu nie trzeba się w szczególny sposób przygotowywać. Zabieg trwa ok. 30 minut i jest bezbolesny. W czasie zabiegu odczuwa się przyjemne ciepło. Skóra bezpośrednio po zabiegu jest delikatnie zaczerwieniona, co ustępuje po kilku godzinach

Sprawdź cenę promocyjną w cenniku !!!

Dzięki wyjątkowej, opatentowanej technologii, THUZZLE optymalizuje jednoczesną, kontrolowaną elektromagnetyczną multi-energię dla diatermy,
dostosowując się do obszaru ciała i wymaganego leczenia.

Thuzzle jest tym samym jedynym urządzeniem, będącym w stanie wygenerować fale w całym spektrum częstotliwości średnich w tym samym czasie, zapewniając równomierną dystrybucję energii wokół całego leczonego obszaru.

BEZPIECZNE I EFEKTYWNE ZABIEGI, REZULTATY WIDOCZNE JUŻ PO PIERWSZEJ SESJI

 Przeczytaj więcej o urządzeniu THUZZLE

Owal twarzy zmienia się z wiekiem

Zmiana owalu twarzy to jeden z tych procesów, które związane są z nieuchronnym procesem starzenia.
Proces starzenia twarzy to nie tylko zmarszczki – to też zmiany w owalu twarzy. Kontur żuchwy staje się mniej ostry i twarz traci młodzieńczy urok.

Jest to związane z naturalną migracją tkanek twarzy, jaka następuje z wiekiem. Jego pierwsze oznaki zaczynają pojawiać się już po 25 roku życia, kiedy to w ciele zmniejsza się produkcja kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny.
Wraz z upływem kolejnych lat rysy twarzy się zmieniają- wyostrzają, zauważalna może stać się utrata gęstości, objętości i jędrności skóry twarzy. W efekcie tkanki zaczynają być podatne na ściąganie w dół, które powodowane jest siłą grawitacji, owal twarzy się zmienia .


Co ważne, zmiany te da się spowolnić, a nawet cofnąć – w tym doskonale radzi sobie nasze urządzenie Thuzzle.

Zapraszamy do rezerwacji terminów zabiegów.

Facebook
Facebook