fbpx

Zabieg – okolica podoczodołowa

Zabieg – okolica podoczodołowa

Zabiegi na oczy – okolica podoczodołowa.

Skuteczny na : Sucha, wiotka oraz zniszczona skóra wokół oczu, zmarszczki wokół oczu
 

Do zabiegu używamy zazwyczaj trzech głowic urządzenia Thuzzle – głowicy bifalowej, głowicy monopolarnej – powierzchniowej oraz monopolarnej głębokiej.

W trakcie jednego zabiegu pracujemy czterema programami na wszystkich warstwach skóry.

1) Głęboka lipoliza : działamy usieciowioną falą magnetyczną poprzez podgrzewanie na tkankę tłuszczową, która rozpada się i wchłania do organizmu, po czym zostaje wydalona.
2) Vaskularyzacja i lipoliza : podwójny program w którym działamy na tkankę tłuszczową oraz skórę, poprawiając jej ukrwienie oraz przywracając jej elastyczność.
3) Neokolageneza – programem tym odbudowujemy kolagen w skórze przez co wygładzamy zmarszczki.. Od momentu zabiegu proces ten trwa jeszcze ok. 10 dni, co zostało potwierdzone przez badanie ultrasonograficzne o wysokiej częstotliwości.
4) Drenaż limfatyczny – program ten ma za zadanie pobudzenie krążenia oraz dotlenienia skóry. Umożliwia także odprowadzenie nadmiaru wody.
Zazwyczaj pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a z każdym kolejnym się pogłębiają . Jednakże do uzyskania pełnego, długofalowego efektu potrzebne są minimum 4 zabiegi. Ich ilość do osiągnięcia pełnej satysfakcji zależy od wielu czynników – stanu i potrzeb skóry, oczekiwanego efektu itp.

Do zabiegu nie trzeba się w szczególny sposób przygotowywać. Zabieg trwa ok. 10-15 minut i jest bezbolesny. Skóra bezpośrednio po zabiegu jest delikatnie zaczerwieniona, co ustępuje po kilku godzinach.

Sprawdź cenę promocyjną w cenniku !!!

Dzięki wyjątkowej, opatentowanej technologii, THUZZLE optymalizuje jednoczesną, kontrolowaną elektromagnetyczną multi-energię dla diatermy,
dostosowując się do obszaru ciała i wymaganego leczenia.

Thuzzle jest jedynym urządzeniem, będącym w stanie wygenerować fale w całym spektrum częstotliwości średnich w tym samym czasie, zapewniając równomierną dystrybucję energii wokół całego leczonego obszaru.

BEZPIECZNE I EFEKTYWNE ZABIEGI, REZULTATY WIDOCZNE JUŻ PO PIERWSZEJ SESJI

 Przeczytaj więcej o urządzeniu THUZZLE

 

Sucha, wiotka oraz zniszczona skóra wokół oczu, zmarszczki wokół oczu

Cienka skórka pod oczami to zwykle pierwsze miejsce, w którym pojawiają się zmarszczki mimiczne.

Im jesteśmy starsi, tym mamy więcej nieestetycznych załamań w skórze. Nie da się ich uniknąć, ale proces można opóźnić lub zniwelować.
Skóra wokół oczu jest cienka, delikatna i wrażliwa. Dlatego od razu widać w tym miejscu zmęczenie, stres, nieprzespaną noc, no i …wiek. Okolica oczu starzeje się bardzo szybko. Pierwsze zmarszczki pojawiają się  często już  około 20-25 roku życia.

Skóra pod oczami jest bardzo cienka (ma około 0,5 mm podczas, gdy na policzkach około 2mm), a brak podskórnej tkanki tłuszczowej sprawia, że nie potrafi dobrze bronić się przed niekorzystnym wpływem środowiska, słońcem, zmianami temperatur.

Często jako pierwsze objawy starzenia się skóry, pacjenci zauważają zmarszczki wokół oczu w postaci tzw. kurzych łapek. Wynika to z faktu, że skóra powiek dolnych jest bardzo cienka, w związku z czym w tej okolicy najszybciej widać zmarszczki utrwalone.
Wokół oczu powstają zmarszczki mimiczne i senne, grawitacyjne oraz będące wynikiem naturalnych procesów starzenia. Zachowanie wyrazistego, atrakcyjnego spojrzenia wymaga systematycznej troski. Nie tylko dobrego kremu, ale też w porę przeprowadzonych zabiegów w gabinecie Medycyny Estetycznej.

Nieodpowiednia pielęgnacja, jak również zbyt silne oddziaływanie na okolicę oczu, w tym chociażby jej naciąganie w czasie zmywania makijażu, mogą prowadzić do pogorszenia jej stanu i szybszego pojawiania się zmarszczek.

Co wpływa na stan skóry wokół oczu?

Wiele czynników zewnętrznych ma silny wpływ na kondycję skóry wokół oczu.
Aby jak najdłużej cieszyć się gładką skórą (nie tylko) pod oczami, należy unikać:
• dymu papierosowego,
• zbyt długiej ekspozycji skóry na słońce (krem z filtrem na twarz jest koniecznością),
• solarium,
• zbyt brutalnego demakijażu, podczas którego naciągamy skórę,
• nieprzespanych nocy,
• wgniatania twarzy w poduszkę podczas snu.
• nadmiernego stresu,
• złych nawyków żywieniowych,
• odwodnienia,
• wiatru,
• przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych ze sztucznym oświetleniem,
• długotrwałej pracy przy ekranie komputera.

Znaczenie ma również nasz ogólny stan zdrowia.
Pośród czynników wpływających na stan skóry w tym, zmarszczki pod oczami, wymienia się:

  • zaburzenia pracy wątroby
  • łuszczycę
  • atopowe zapalenie skóry,
  • choroby nerek,
  • alergie,
  • choroby układu krążenia,
  • zaburzenia hormonalne
  • zaburzenia pracy wątroby
    łuszczycę,

W przypadku okolicy oczu, aby skutecznie przeciwdziałać pojawianiu się zmarszczek koniecznie należy nawilżać skórę, traktować ją z dużą delikatnością i chronić przed promieniowaniem UV.
Aby skutecznie przeciwdziałać pojawianiu się zmarszczek w okolicy oczu, należy zwrócić uwagę, aby w stosowanych przez nas produktach kosmetycznych znajdowały się antyoksydanty (witaminy C i witaminy E), które skutecznie przyczyniają się do opóźniania procesów starzenia się skóry.

A gdy zmiany są już widoczne gołym okiem i potrzebna jest pomoc profesjonalistów – zapraszamy do naszego gabinetu.

Facebook
Facebook