fbpx

Zabieg na uda

Zabieg na uda

Zabieg na Uda

Zabieg na Uda

Ze względu na obszar na którym pracujemy, używana jest największa głowica jaka jest na wyposażeniu urządzenia Thuzzle : TETRA – głowica czterofalowa.


W trakcie jednego zabiegu pracujemy trzma programami na wszystkich warstwach skóry:
1) Głęboka lipoliza : działamy usieciowioną falą magnetyczną poprzez podgrzewanie na tkankę tłuszczową, która rozpada się i wchłania do organizmu, po czym zostaje wydalona.

2) Vaskularyzacja i lipoliza : podwójny program w którym działamy na tkankę tłuszczową oraz skórę, poprawiając jej ukrwienie oraz przywracając jej elastyczność.

3) Neokolageneza – programem tym odbudowujemy kolagen w skórze, oraz sprawiamy że skóra jest dotleniona i intensywnie zregenerowana. Zmarszczki zostają wygładzone . Od momentu zabiegu proces ten trwa jeszcze ok. 10 dni, co zostało potwierdzone przez badanie ultrasonograficzne o wysokiej częstotliwości.


Zazwyczaj pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a z każdym kolejnym się pogłębiają . Jednakże do uzyskania pełnego, długofalowego efektu potrzebne są minimum 4 zabiegi. Ich ilość do osiągnięcia pełnej satysfakcji zależy od wielu czynników – stanu i potrzeb skóry, oczekiwanego efektu itp.

Do zabiegu nie trzeba się w szczególny sposób przygotowywać.

W naszym salonie przeprowadzamy zawsze pełny kompleksowy zabieg który trwa ok. 90 minut.
Zabieg jest bezbolesny. Zaleca się po zabiegu picie herbat wspomagających pracę wątroby , dużych ilości wody, dietę lekkostrawną oraz stymulację mięśni poprzez ćwiczenia, by wspomóc wchłanianie się tkanki tłuszczowej.

Sprawdź cenę promocyjną w cenniku !!!

Dzięki wyjątkowej, opatentowanej technologii, THUZZLE optymalizuje jednoczesną, kontrolowaną elektromagnetyczną multi-energię dla diatermy,
dostosowując się do obszaru ciała i wymaganego leczenia. Thuzzle jest tym samym jedynym urządzeniem, będącym w stanie wygenerować fale w całym spektrum częstotliwości średnich w tym samym czasie, zapewniając równomierną dystrybucję energii wokół całego leczonego obszaru.
BEZPIECZNE I EFEKTYWNE ZABIEGI, REZULTATY WIDOCZNE JUŻ PO PIERWSZEJ SESJI

Przeczytaj więcej o urządzeniu THUZZLE

Cellulit wodny, cellulit tłuszczowy-

-w zasadzie nie ma znaczenia, który z nich zagościł na udach i pośladkach. Wygląda nieestetycznie i spędza sen z powiek wielu kobiet, nawet tych bardzo szczupłych.

Cellulit to złogi tłuszczu,  zwykle pojawiają się jako wgłębienia lub plamy na ciele tzw. skórka pomarańczowa. Powodem, dla którego ten tłuszcz odkłada się w skórze, jest to, że tkanka łączna, która ją utrzymuje, jest z czasem osłabiona z powodu takich czynników, jak złe krążenie i grawitacja. To z kolei powoduje, że złogi tłuszczu pod skórą wybrzuszają się, chociaż nie jest to szkodliwe, może być dość nieestetyczne, a z czasem może prowadzić do tego, że cellulit stanie się bardziej widoczny i jeszcze trudniejszy do wyleczenia.

Z cellulitem na udach lub pośladkach zmaga się nawet 80% kobiet. I naprawdę nie ma znaczenia waga. Zmagają się z nim bowiem kobiety, u których przepływ limfy został zaburzony na skutek niezdrowej diety – głównie przetworzonej żywności – niewłaściwej pielęgnacji czy wreszcie zaburzeń hormonalnych.

Cellulit można podzielić na dwa podstawowe typy, wodny oraz tłuszczowy.

Wodny spowodowany jest zaburzoną cyrkulacją krwi oraz limfy. Często pojawia się u kobiet, które są szczupłe, ale np. nie są aktywne fizycznie lub ich gospodarka hormonalna została zachwiana – np. w czasie ciąży – wówczas w organizmie zatrzymuje się woda, która gromadzi się w tkance podskórnej, uwypuklając pomarańczową skórkę.

Drugi czyli cellulit tłuszczowy wywołany jest nagromadzeniem się tkanki tłuszczowej i często wiąże się z nadwagą a właściwie z szybkim przyrostem masy ciała. Ten rodzaj cellulitu charakteryzuje się wyczuwalnymi grudkami i drobnymi guzkami a także wiotką, rozciągniętą skórą.

Jest również trzeci rodzaj tzw. cellulit cyrkulacyjny. Jest on bardzo trudny do zwalczenia, występuje on najrzadziej i narażone są na niego głównie dolne partie ciała. Winę za jego obecność ponoszą włókna kolagenowe o nieprawidłowej strukturze, które zaburzają krążenie krwi, powodując tym samym niedotlenienie komórek. Z medycznego punktu widzenia cellulit cyrkulacyjny jest najgroźniejszą formą pomarańczowej skórki. Na szczęście ten rodzaj występuje najrzadziej.

Bez względu na to, w którym stadium znajduje się teraz skóra, należy zwalczyć cellulit. Najważniejsze jest bowiem to, by nie dopuścić do jego rozwoju. I to nie tylko ze względów estetycznych ale przede wszystkim zdrowotnych. Ogranicza on bowiem cyrkulację krwi i limfy, co może powodować m.in. pogorszenie odprowadzania produktów materii.

I właśnie z takimi problemami  doskonale radzi sobie nasze wyjątkowe urządzenie THUZZLE,

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje do naszego gabinetu po uprzednim wcześniejszym telefoniczny uzgodnieniu terminu.

Facebook
Facebook