Project Description

Uda i boczki

BOOK THIS TREATMENT

Aromatherapy

BOOK THIS TREATMENT

Zabiegi na uda i boczki urządzeniem Thuzzle

• Jednakowa energia: 6 trybów pracy, które sprawiają, że Thuzzle jest jedynym na świecie urządzeniem, będącym w stanie dostarczyć do czterech fal elektromagnetycznych, złączonych i dających się kontrolować na czterech różnych głębokościach w tym samym czasie
Inne urządzenia działające na zasadzie fal radiowych, używają tylko jednego sygnału z jedną częstotliwością bezwzględną, natomiast MULTIFALA generuje fale w całym spektrum średniej częstotliwości w tym samym czasie!

Wytworzone przez multifale ciepło, indukuje w tkance tłuszczowej proces selektywnej termolipolizy, który prowadzi do rozkładu trójglicerydów, zawartych w adipocytach, na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Dodatkowo obserwowane jest zwiększone krążenie krwi oraz przyspieszenie metabolizmu, co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej. Multifala przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenia problemów związanych z cellulitem, oraz modelowania sylwetki w zabiegach na ciało.
Efekty:

  • Głęboka lipoliza :   tkanka tłuszczowa rozpada się i wchłania do organizmu, po czym zostaje wydalona.

  • Vaskularyzacja i lipoliza : poprawia ukrwienia i przywrócenie jej elastyczności.

  • Neokolageneza – odbudowa kolagenu, dotlenienienie i regeneracja.
  • Pierwsze efekty od razu po zabiegu !!

Urządzenie uzyskało wszystkie potrzebne certyfikaty medyczne, poparte badaniami, dzięki czemu zabiegi są bezpieczne, dokładne i efektywne, dające satysfakcje lekarzowi i pacjentowi.

Zobacz efekty zabiegów Thuzzle na nogi i ręce – ZOBACZ

“Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu”.

Dan Brown, Cyfrowa Twierdza
0%
Specjalna Oferta

Promocja na trudne czasy

Do 60 % niższe ceny. Tylko teraz. Zapraszamy

Cennik