Project Description

Brzuch

Więcej o urządzeniu Thuzzle

Beauty Treatments

BOOK THIS TREATMENT

Zabiegi na brzuch, z wykorzystaniem urządzenia Thuzzle

Thuzzle to cztery innowacyjne technologie, osiem głowic, dziesięć modułów leczniczych. Jedno urządzenie dostarczające różne zabiegi dla całego ciała. W trakcie jednego zabiegu na brzuch pracujemy aż 3 programami Thuzzle

  • Głęboka lipoliza : działamy usieciowioną falą magnetyczną poprzez podgrzewanie na tkankę tłuszczową, która rozpada się i wchłania do organizmu, po czym zostaje wydalona.

  • Vaskularyzacja i lipoliza : podwójny program w którym działamy na tkankę tłuszczową oraz skórę, poprawiając jej ukrwienie oraz przywracając jej elastyczność.

  • Neokolageneza – programem tym odbudowujemy kolagen w skórze, oraz sprawiamy że skóra jest dotleniona i intensywnie zregenerowana. Zmarszczki zostają wygładzone .

  • Procesy te trwają jeszcze ok. 10 dni od momentu zabiegu, co zostało potwierdzone przez badanie ultrasonograficzne o wysokiej częstotliwości.

Dzięki znakomitemu efektowi usieciowania fali, rozbijane są adipocyty w stopniu wielokrotnie większym niż w innych urządzeniach. Energia jest uwalniania głęboko, jednakowo i efektywnie.

Efekty są widoczne zazwyczaj już po pierwszym zabiegu, a z każdym kolejnym pogłębiają się.

Tu możesz zobaczyć efekty zabiegów na brzuch : ZOBACZ

“Dlatego musimy przede wszystkim odzyskiwać czas, który poświęcamy na rzeczy zbędne, tylko pozornie będące dbaniem o siebie, i wypełniać ten odzyskany czas tym, co jest nam naprawdę potrzebne. Dobre i prawdziwe dbanie o siebie daje nam energie do życia i działania”.

0%
Specjalna oferta

Tylko teraz zabiegi do 60 % taniej.

Niesamowita promocja na te trudne czasy.

Zobacz cennik