Oxygeneo

OxyGeneo – najnowsza wersja urządzenia do złuszczania, oczyszczania i dotleniania skóry

OXYGeneo w naszej ofercie to najnowsza wersja wyjątkowej platformy marki Pollogen, która umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry.

Łącząc w sobie klinicznie sprawdzone technologie, takie jak Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound, oferuje szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. Każda technologia może być stosowana oddzielnie w formie zabiegu pielęgnacyjnego, aby zadziałać efektywnie i jednostopniowo na skórę, lub łącznie – w celu uzyskania pełnego efektu synergii i spektakularnego odżywienia i odmłodzenia.

Technologie OxyGeneo

Tripollar RF

Wykorzystanie głowicy RF podczas zabiegu pozwala na pobudzenie odnowy skóry poprzez stymulowanie produkcji jej włókien kolagenowych i elastyny. Skoncentrowana energia RF w sposób bezpieczny i efektywny powoduje kontrolowane ogrzewanie skóry właściwej, prowadząc do jej obkurczenia i ujędrnienia.

Ultrasound

Zastosowanie fal ultradźwiękowych wpływa na poprawę krążenia krwi w skórze, a tym samym przyspieszenie trans-
portu i wchłaniania składników aktywnych. Wibracje fal wywołują dodatkowo zmianę układu komórek naskórka w celu zwiększenia przepuszczalności warstwy rogowej i poprawy odżywienia skóry.

Oxygeneo

To kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz 3 w 1. Podczas zabiegu wykorzystujemy wyjątkowej formuły kapsułki, wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i konkretnych jej potrzeb. Nad efektem wzmacniającym dba specjalne odżywcze serum.

Urządzenie OxyGeneo jest przykładem przełomowej technologii Microbubble Energy 3 w 1, czyli kompleksowej pielęgnacji skóry. Łączy ona w sobie takie efekty jak:

• złuszczanie się zewnętrznej warstwy skóry;

• wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę;

• naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz.

Zabieg polega na symulowaniu skóry, które prowadzi do wywołania w organizmie reakcji zwanej „Efektem Bohra”. Tlen wysyłany jest do obszaru zabiegowego, a jednocześnie w tym czasie następuje złuszczenie naskórka. W ten sposób podczas terapii OxyGeneo (jak i po jej zakończeniu) powstaje idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych.

Mamy do wyboru 2 rodzaje preparatów aktywnych :

Kapsułka NeeBright

Rozjaśnia, odżywia, rozświetla skórę, poprawia jej gęstość i nadaje promienny wygląd.
Jest ona naturalnie dotleniona i nawilżona, a jej kolor – wyrównany.

Kapsułka NeeRevive 

Odmładza skórę, redukuje zmarszczki, ujędrnia ją, wpływa na poprawę jej gęstości, odżywia ją, powoduje, że ma ona zdrowszy i bardziej promienny wygląd, zmniejsza pory

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia OxyGeneo pozwala nam na uzyskanie efektów :

  • Redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry
  • Poprawa gęstości i odżywienia skóry
  • Zmniejszenie porów
  • Poprawia drobne rozstępy
  • Zwiększa elastyczność skóry i poprawia krążenie
  • Zmniejsza ogólne zaczerwienienia i naczynka
Oxygeneo

Cennik zabiegów na urządzeniu OxyGeneo

Zabieg
Cena
Cena promocyjna od 01.08.20221 ( Promocja ograniczona czasowo)
Zabieg na twarz z zastosowaniem dobranej kapsułki + ultradzwięki + fale radiowe 450.00zł 300,00zł
Zabieg na twarz+szyja+dekolt z zastosowaniem dobranej kapsułki + ultradzwięki + fale radiowe 600.00zł 400.00zł