fbpx

Kontakt

Gdzie jesteśmy?

Adres

ul. Wielkopolska 57
44-335 Jastrzebie-Zdrój

Kontakt:

Telefon: + 48 720 704 575

Email : salon@kmprofessional.pl

Godziny Otwarcia

PON-PT 07:00 – 18:00

Sob 9:00 – 14:00

Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt.
Facebook :
Salon Kosmetyczny Jastrzębie

Salon Kosmetyczny K&M Professional

Salon kosmetyczny stworzony dla Was.

Nasz salon powstał w 2016 roku, i od tego czasie systematycznie się rozwijamy, inwestując w najnowsze rozwiązania z zakresu kosmetyki, kosmetologii oraz medycyny a także nieprzerwanie kształcąc się i uczestnicząc w niezliczonych certyfikowanych kursach i szkoleniach.

Aby zapewnić pełen komfort oraz prawo do prywatności,w naszym gabinecie zabiegowym jednocześnie przebywa tylko jeden klient. Nie ma u nas niebezpieczeństwa spotkania np. swojego znajomego.

Cały personel jest doskonale przeszkolony i posiada wszelkie certyfikaty pozwalające na bezpieczne i efektywne wykonywanie  zabiegów.

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych klientów jest najważniejsze.
Aby zapewnić najwyższy jego poziom, wprowadziliśmy szereg zasad które są rygorystycznie przestrzegane.
Dotyczą one zarówno zasad dezynfekcji, sterylizacji, środków ochronnych – jak i zachowania dystansu i odstępu pomiędzy klientami.

Posiadamy własny ciąg sterylizacyjny z autoklawem, stosujemy profesjonalne środki dezynfekcyjne, tam gdzie to możliwe stosujemy jednorazowe narzędzia czy akcesoria, stosujemy regularnie środki ochrony osobistej.

Zabiegi wykonujemy rygorystycznie trzymając się wytycznych producentów urządzeń i środków. Nie stosujemy tańszych zamienników, nie zmieniamy czasów zabiegów, w żaden sposób nie narażamy ze swojej strony Państwa na niebezpieczeństwo.

Trudniejsze przypadki co do których nie mamy pewności – zawsze konsultujemy z współpracującymi z nami specjalistami, w tym lekarzem medycyny,  specjalizującym się w medycynie estetycznej.

 

Salon kosmetyczny Jastrzębie-Zdrój
Facebook
Facebook