Efekty jakie możemy uzyskać korzystając z serii zabiegów na tym urządzeniu to:

  • efekt bezinwazyjnego liftingu twarzy – jest on osiągany dzięki kurczeniu włókien kolagenu i elastyny na różnych poziomach głębokości, poprzez usieciowane fale i kontrolę parametrów,
  • odchudzanie i redukcja cellulitu – dzięki znakomitemu efektowi usieciowania fali rozbijane są adipocyty, w stopniu wielokrotnie większym niż w podobnych urządzeniach,
  • efekt napięcia, poprawienia elastyczności skóry i mięśni – który pojawia się już od pierwszego zaaplikowania i wzmaga się wraz z kolejnymi zabiegami,
  • efekt drenażu limfatycznego – odprowadzenie szkodliwych substancji przemiany materii i wody, zmniejszenie obrzęków, worków pod oczami, efektu opuchniętej twarzy.
  • etap frakcyjny –  odbudowa naskórka oraz grzanie wolumetryczne skóry właściwej dla właściwego ukształtowania kolagenu.
  • natlenienie komórkowe – ten efekt uzyskuje się za pomocą niskiego poziomu Kontrolowanej Energii Elektromagnetycznej; efekt natlenienia tworzy się w związku z przyrostem metabolizmu komórkowego, z towarzyszącą poprawą wydajności mikrokrążeniowej.

Jak to działa?

Thuzzle generuje fale radiowe w całym spektrum Średniego Pasma w tym samym czasie jako jedyne urządzenie estetyczne na świecie.

  • Energia uwalniana głębiej oddziałuje na wszystkie warstwy skóry i tkanki podskórnej
  • Energia uwalniana jednakowo działa jednolicie na tkanki
  • Energia ulokowana

ETAP FRAKCYJNY – Odbudowa naskórka oraz grzanie wolumetryczne skóry właściwej dla właściwego ukształtowania kolagenu. Głowica frakcyjna RF (jedna głowica). Wymienne piny 40, 64 i 225. Jedyna technologia sygnału, która działa jednolicie na tkanki. Specjalne wymienne końcówki do głowicy zakończone są mikro elektrodami, które umożliwiają głębszą penetrację skóry. Intensywna regeneracja

EFEKT NAPIĘCIA I ELASTYCZNOŚCI SKÓRY I MIĘŚNI – Ten efekt jest tworzony od pierwszego zaaplikowania i wzmaga się z kolejnymi zabiegami. Głowica Multifala RF w zależności od załączonej części, Thuzzle to jedyne na świecie urządzenie będące w stanie zaaplikować cztery różne strumienie energii na czterech różnych głębokościach.

EFEKT DRENAŻU LIMFATYCZNEGO i EFEKT NAPIĘCIA I ELASTYCZNOŚCI SKÓRY I MIĘŚNI – Ten efekt jest tworzony od pierwszego zaaplikowania i wzmaga się z kolejnymi zabiegami. Efekt odprowadzenia szkodliwych substancji przemiany materii i wody, zmniejszenie obrzęków, worków pod oczami, efektu opuchniętej twarzy.

NATLENIENIE KOMÓRKOWE –Ten efekt uzyskuje się za pomocą niskiego poziomu Kontrolowanej Energii Elektromagnetycznej; efekt natlenienia tworzy się w związku z przyrostem metabolizmu komórkowego, z towarzyszącą poprawą wydajności mikrokrążeniowej.

Wybierz zdjęcie aby zobaczyć efekt zabiegów urządzeniem Thuzzle na wybrana partię ciała

Efekt zabiegów Thuzzle na twarz

Efekt zabiegów Thuzzle na brzuszek

Efekt zabiegów Thuzzle na ręce i nogi

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku : Thuzzle Jastrzębie-Zdrój

Masz pytania? Wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu : https://thuzzle.com.pl/kontakt/