Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje zabieg? 

Koszt zabiegu uzależniony jest przede wszystkim od  partii ciała, w niektórych przypadkach także od ilości zabiegów czy doboru  wykorzystanej przy zabiegu głowicy. Wszystkie podstawowe dane znajdują się w cenniku .
W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z salonem.


Czy zabiegi można  podarować jako prezent?

Oczywiście – w naszym gabinecie dostępne są bony podarunkowe na dowolną kwotę. Jednakże  doświadczenie wskazuje, by o zakresie  zabiegu zadecydowała sama osoba obdarowana.


Jakie formy płatności dostępne są w salonie?

Obecnie preferowana  jest gotówka. Trwają prace mające na celu uruchomienie płatności bezgotówkowych, o czym poinformujemy w stosownym czasie.


Czy można zakupić pakiet zabiegów na raty?

MEDIRATY to innowacyjne narzędzie ratalne, należące do firmy Medical Finance Group S.A. i skoncentrowane na finansowaniu branży medycznej. Jest możliwość finansowania naszych zabiegów za pośrednictwem tej firmy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Salonem K&M Professional lub wypełnienie bezpłatnego „Formularza Pacjenta”


Ile trwa zabieg ?

Czas trwania zabiegu uzależniony jest od wykonywanej partii ciała, zastosowanych głowic, oczekiwanego efektu itd. Zazwyczaj oscyluje w zakresie 20 – 60 minut.

Czy zabieg jest bezpieczny ? Czy są jakieś przeciwwskazania ?

Zabiegi są w zupełnie bezpieczne i nie inwazyjne. Jednakże jak każde zabiegi ingerujące w ciało człowieka , istnieją przeciwwskazania do ich wykonywania. Wiele z nich wprowadzono ze względu na brak badań klinicznych  dotyczących  wpływu zabiegów na specyficzne stany ciała człowieka :
Są nimi – w zależności od zakresu oraz technologi jego wykonania :
• kobiety ciężarne oraz karmiące matki.
• stymulator serca, wszelkie inne elektroniczne urządzenia w ciele,
• elektroniczne urządzenia medyczne
• choroba lub zapalenie skóry bez konsultacji z lekarzem,
• choroba nowotworowa aktywna lub w niedalekiej przeszłości przebyta
• widoczne duże żylaki,
• zapalenie żył,
• zaburzenia krążenia obwodowego,
Oczywiście nie wszystkie przeciwwskazania dotyczą każdego zabiegu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultację z naszym gabinetem, jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzem  specjalistą, z którym konsultujemy przypadki co do których pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości.


Czy po zabiegu wymagana jest rekonwalescencja, czy można wrócić do pracy?

Klientki opuszczające nasz salon mogą funkcjonować tak samo jak przed zabiegiem. Jeżeli specyfika zabiegu będzie wymagała dodatkowych zaleceń – jak np. zabiegi z wykorzystaniem głowicy RF,  zostaną one przedstawione Państwu w fazie konsultacji przed zabiegiem.


Boję się widoku  igły i krwi – czy mogę korzystać z zabiegów?

Podczas zabiegów w naszym salonie nie ma igieł, nie ma krwi – ponieważ nie dochodzi nigdy do przerwania ciągłości tkanek skóry czy naskórka. Zabiegi te są zabiegami bezinwazyjnymi, dlatego strach przed igłami czy krwią nie stanowi żadnego przeciwwskazania.

Jak przebiega zabieg?

Po wstępnej konsultacji i określeniu zakresu zabiegu, zapraszamy na jeden z foteli kosmetycznych. Graniczące z zakresem zabiegu elementy ubrania zostają zabezpieczone . Na ciało podlegające zabiegowi zostaje rozprowadzony specjalny żel do USG , następnie przeprowadzany jest zabieg – który ma formę masażu optymalnie dobraną głowicą. Podczas zabiegu można odczuwać różnego stopnia ciepło, ale zabieg z zasady jest bezbolesny.
Od razu po zabiegu klient może udać się do domu.


Po jakim czasie widać efekty zabiegów ?

Przy większości zabiegów efekt widoczny jest natychmiast po jego zakończeniu, jednakże przez następne 7 dni się pogłębia. Ilość  zabiegów w cyklu zależna jest od indywidualnych preferencji klienta oraz reakcji na zabieg. Zawsze staramy się zrobić zdjęcie przed i po zabiegu aby  klient mógł zobaczyć efekt.


Ile zabiegów jest koniecznych do uzyskania trwałego efektu?

Wszystko zależy od stanu początkowego oraz efektu który chcemy uzyskać. Przy większości zabiegów do uzyskania założonego efektu zaleca się przeprowadzenie 3 do 6 zabiegów. Aby maksymalnie wzmocnić efekty oraz utrzymać ciągłość zmian a także przedłużyć jego działanie – zaleca się odstępy pomiędzy zabiegami od 7 do 10 dni  ( poza głowicą RF).


Czy są jakieś granice wieku w których zabieg można wykonać?

Nie ma sztywno określonych granic wieku, jednakże przy zabiegach u dzieci czy osób w bardzo  podeszłym wieku, konsultujemy każdorazowo zasadność wykonania zabiegu z lekarzem specjalistą.


Mam uwagi do swojego wyglądu ale nie wiem od czego zacząć …

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym salonem, w celu omówienia terminu bezpłatnej konsultacji. Nasze Panie chętnie doradzą oraz rozwieją ew. wątpliwości  oraz zasugerują kolejność działań – tak by osiągnąć maksymalne efekty.