fbpx

CENNIK ZABIEGÓW

Cennik Zabiegów

services
Cennik salonu kosmetycznego
Cennik zabiegów kosmetycznych

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów kosmetycznych naszego salonu. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów oraz zastosowanych kosmetyków.

Urządzenie Thuzzle

THUZZLE – WYJĄTKOWE, JEDYNE NA ŚWIECIE – JEDNO Z KILKU W POLSCE URZĄDZENIE POSIADAJĄCE WSZELKIE CERTYFIKATY MEDYCZNE ( MEDYCZNE NIE KOSMETYCZNE), będącym w stanie dostarczyć do czterech fal elektromagnetycznych, złączonych i dających się kontrolować na czterech różnych głębokościach w tym samym czasie.

Dzięki wyjątkowej, opatentowanej technologii, THUZZLE optymalizuje jednoczesną, kontrolowaną elektromagnetyczną multi-energię dla diatermy,
dostosowując się do obszaru ciała i wymaganego leczenia. Thuzzle jest tym samym jedynym urządzeniem, będącym w stanie wygenerować fale w całym spektrum częstotliwości średnich w tym samym czasie, zapewniając równomierną dystrybucję energii wokół całego leczonego obszaru.
BEZPIECZNE I EFEKTYWNE ZABIEGI, REZULTATY WIDOCZNE JUŻ PO PIERWSZEJ SESJI

W naszym salonie nie stosujemy powszechnych na rynku, nieuczciwych zabiegów mających na celu zachęcienie klientów do skorzystania z naszej oferty, poprzez obniżenie ceny – ograniczając jednocześnie skuteczność zabiegów porzez skrócenie czasu zabiegów czy zastosowanie nieprofesjonalnych kosmetyków.
W naszym salonie robimy wszystko, by klient otrzymał maksimum efektów przy najniższym ponoszonym przez niego koszcie.

Zabiegi na Twarz
Zabiegi na Ciało

URZĄDZENIE OxyGENEO

OxyGeneo – Najnowsza wersja urządzenia do oczyszczania, złuszczania i dotleniania skóry.

Łącząc w sobie klinicznie sprawdzone technologie, takie jak Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound, oferuje szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. Każda technologia może być stosowana oddzielnie w formie zabiegu pielęgnacyjnego, aby zadziałać efektywnie i jednostopniowo na skórę, lub łącznie – w celu uzyskania pełnego efektu synergii i spektakularnego odżywienia i odmłodzenia.


W naszym salonie przeprowadzamy tylko pełne i kompleksowe zabiegi z wykorzystaniem wszystkich możliwości urządzenia, nie okrojone w czasie w celu ograniczenia kosztów.

Mezoterapia Mikroigłowa

Zabieg Mezoterapi mikroigłowej to niechirurgiczna, optymalna  metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Unikalna technologia stosowana w trakcie zabiegu dostarcza skoncentrowane składniki odżywcze z ominięciem bariery naskórka. Mikro-nakłucia wykonane za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł zamocowanych w urządzeniu, powodują powstanie kilku tysięcy mikrokanalików przez które wchłaniane są specjalnie dobrane, najwyższej jakości koktajle.

W naszym salonie wykorzystujemy najnowsze, profesjonalne urządzenia Dermapen, a także najwyższej jakości koktajle wyłącznie najlepszych światowych  producentów ( przeciwstarzeniowe, przeciwzmarszczowe, witaminowe, wyrównujące koloryt, nawilżające💦, przeciwtrądzikowe itd.) Po każdym zabiegu stosujemy tez maski kojące.
Aby zmaksymalizować efekt zabiegu cały proces mezoterapii mikroigłowej i nakładania koktajli przeprowadzany jest podczas 1 zabiegu 2-krotnie.
Istnieje możliwość zastosowania dodatkowo kremu przedzabiegowego.

Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia igłowa jest jednym z zabiegów medycyny estetycznej, jaki wykonujemy w naszym salonie, dostarcza ona skórze substancje nawilżające, odżywcze i regenerujące.
Mezoterapia igłowa polega na bezpośrednim podaniu małych dawek substancji aktywnych śródskórnie lub podskórnie w miejsca, które chcemy poddać zabiegowi. Wstrzyknięcie substancji do obszaru tkanki poddanej zabiegowi tworzy depozyd, z którego dana substancja uwalnia się stopniowo.

Mezoterapia może być wykonywana niemal na każdym obszarze ciała. Służy zachowaniu zdrowej kondycji skóry orazpomaga niwelować powstałe już niedoskonałości.

KONSULTACJE

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu ich terminu.
W czasie konsultacji nasi specjaliści po przeprowadzeniu wywiadu pomogą dobrać najefektywniejsze dla państwa zabiegi kosmetyczne oraz odpowiedzą
na wszelkie Państwa pytania.

Już dzisiaj umów termin wizyty tel. 720 704 575

Z nami celulit i tkanka tłuszczowa nie mają szans.

Najprościej mówiąc, dbanie o siebie opiera się na szacunku do własnej osoby. Wymaga ono przyjęcia do wiadomości, że Twoje życie i samopoczucie są ważne”

Arin Murphy-Hiscock

Facebook
Facebook